Zapewniamyw ramach czesnego

• całodzienna opieka od 6.30 do 17.00
  • udział w zajęciach dydaktyczno-wychowawczych
  • udział we wszystkich programowych i ponadprogramowych zajęciach dodatkowych (więcej o zajęciach dodatkowych)
  • udział w weekendowych seansach kinowych, warsztatach plastycznych i muzycznych, zabawach na świeżym powietrzu i spotkaniach z animatorem
  • udział we wszystkich wydarzeniach wpisanych na stałe w kalendarz przedszkolnych wydarzeń
  • świętowanie urodzin i kosz pełen prezentów
  • udział w przedszkolnych wycieczkach, podróżach i piknikach
  • uczestnictwo w przedstawieniach, koncertach, wystawach i konkursach
  • dostęp on-line do wewnętrznego systemu informatycznego, ułatwiającego kontakt z placówką, pozwalającego na planowanie obecności Dziecka w Przedszkolu i przeglądanie zdjęć/filmów z wybranych zajęć
Czesne

Wysokość czesnego jest uzależniona od długości pobytu Dziecka w przedszkolu:

• Opieka do 5 godz./dziennie 250 zł miesięcznie
  • Opieka 10.5 godz. (całodzienna: od 6.30 do 17.00) 350 zł miesięcznie
Zniżki
  • W przypadku uczęszczania równolegle rodzeństwa opłata dla drugiego i kolejnego Dziecka wynosi 50% kwoty czesnego.
  • Obniżamy czesne w przypadku trudnej sytuacji materialnej rodziny.
  • Dzieciom z niepełnosprawnością przysługuje obniżona kwota stawki czesnego w zależności od stopnia niepełnosprawności.

Więcej na temat czesnego >

Wyżywienie
Całodzienne pełne wyżywienie obejmuje: I śniadanie, II śniadanie (owoce), obiad I danie, obiad II danie i podwieczorek. W przedszkolu jest nieograniczony, całodzienny dostęp do wody pitnej i napojów.
  • Dzienna pełna stawka żywieniowa 12 zł
  • Dzienna stawka żywieniowa dla Dzieci, które uczęszczają do Przedszkola do 5 godz./dziennie 9,5 zł
Odliczenia
  • W przypadku nieobecności Dziecka w Przedszkolu opłata żywieniowa nie jest naliczana za dni w których Dziecko nie korzystało z posiłków

Więcej o wyżywieniu >

Zajęcia dodatkowe
W ramach programowych i ponadprogramowych zajęć dodatkowych zapewniamy szeroki wachlarz bezpłatnych zajęć.
  • Bezpłatnie: 0 zł *
Ważne
  • * Bezpłatny udział we wszystkich zajęciach dodatkowych wyłącznie dla Dzieci korzystających z całodziennej opieki (nie dotyczy Dzieci korzystających z opieki do 5 godz.).

Więcej o zajęciach dodatkowych >

Sala zabaw w weekendy
Seanse kinowe? Warsztaty plastyczne? Zabawy na świeżym powietrzu? Miłe soboty z animatorem?
  • Bezpłatnie: 0 zł *

Więcej o zabawach w weekendy >