Zdrowe posiłkizbilansowana, wartościowa dieta

Właściwie zbilansowana dieta zapewnia Dziecku odpowiednią ilość potrzebnych witamin i składników mineralnych, a ponadto ma kluczowe znaczenie w jego rozwoju. Bezwzględnie dbamy o zróżnicowane i dostosowane do danego Dziecka posiłki.

Owoce
Warzywa
Błonnik
Mleko
Ryby
Mięso

Przedszkolny ogródek warzywnytak wyrastają owoce wspólnej pracy

Zdrowe odżywianie i właściwie zbilansowana dieta to fundament w prawidłowym rozwoju Dziecka. Ogródek w naszym przedszkolu to miejsce, w którym kiełkują, a następnie wyrastają owoce naszej wspólnej pracy.

Odtwórz wideo

ZDROWE ODŻYWIANIEkształtujemy nawyki żywieniowe, poszerzamy wiedzę

To szczególnie ważne, aby w pierwszych latach życia dziecka zadbać o właściwe ukształtowanie żywieniowych nawyków. Wiek przedszkolny to czas budowania smakowych preferencji, żywieniowych upodobań.

SMACZNIE i KOLOROWOsekrety smacznego posiłku

Soczysta czerwień, soczysty zielony, energetyczny pomarańczowy i wiele więcej smakowych barw. Dzięki czemu możemy komponować wyśmienite posiłki. Na kulinarnych zajęciach eksperymentujemy, zgłębiając sekrety smacznych posiłków.