Zajęcia dodatkowenauka poprzez zabawę

Okres przedszkolny, to niezwykły i najważniejszy czas w życiu człowieka. Dziecko w tym wieku dysponuje ogromnym potencjałem do naturalnego i mimowolnego uczenia się poprzez zabawę. Tworzymy warunki do wszechstronnego rozwoju. Odkrywamy i rozwijamy dziecięce pasje, zdolności i talenty. Baw się, ucz i poznawaj z nami świat!

Edukacja matematyczna

Niekwestionowana królowa nauk- matematyka towarzyszy nam przez całe życie. Wprowadzamy Dziecko w świat matematycznej wiedzy poprzez zabawę. Gry, zagadki i rozmaite zabawy matematyczne.

Przedszkolaki samodzielnie przeliczają, ważą, mierzą, porównują, a dzięki doskonałej zabawie nabywają wiedzę.

Zajęcia logopedyczne

Zajęcia taneczne

Zajęcia artystyczno-plastyczne

Sport i gimnastyka

Zajęcia kulinarne

Zajęcia przyrodnicze

Bajkoterapia

Zajęcia teatralne

Sala zabaw w weekendy

W ramach weekendowej opieki zapewniamy:
  • Seanse kinowe na dużym ekranie (Kino Małego Widza)
  • Warsztaty plastyczne i zabawy muzyczno-ruchowe
  • Zabawy na świeżym powietrzu
  • Miłe i aktywne soboty
  • * dla Dzieci uczęszczających do Przedszkola korzystanie z sali zabaw w weekendy jest bezpłatne. Więcej informacji w Przedszkolu.