Środa Popielcowa. Wielki Post- czas przygotowania do Największej Tajemnicy Naszej Wiary, Zmartwychwstania Jezusa.

W Środę Popielcową rozpoczęliśmy okres Wielkiego Postu-czas przygotowania do Największej Tajemnicy Naszej Wiary, Zmartwychwstania Jezusa. Razem z przedszkolakami wyruszyliśmy w czterdziestodniową podróż, aby stawać się coraz lepszymi😇Na dzisiejszych zajęciach dzieci mogły zapoznać się z tą tradycją i rozpocząć czas Wielkiego Postu.Pismo Święte będące symbolem modlitwy i pragnienia wsłuchiwania się w słowo Boże.📖👂 Słodycze symbolizujące post-umiejętność zrezygnowania z przyjemności⛔️ Produkty spożywcze-jałmużna, umiejętność dzielenia się z potrzebującymi🤝Przedszkolaki miały również swoje postanowienia wielkopostne w których będą się starały wytrwać ✊☺️Na zakończenie dnia dzieci kolorowały obrazki związane ze Środą Popielcową 🖌Z sercami pełnymi dobrych uczynków i z nadzieją będziemy oczekiwali na te najważniejsze święta 💜💜