Tydzień baśni i bajek

Za nami tydzień baśni i bajek, którego celem było zainteresowanie dzieci bajkami, które są niezwykle piękne i każda z nich ma w sobie jakiś przekaz. Podczas trwania zajęć dzieci codziennie poznawały kultowe postacie z polskich bajek. Bohaterowie baśni wywoływali mnóstwo uśmiechu na twarzach dzieci. 🙂Przedszkolaki obejrzały również piękne przedstawienie kukiełkowe na podstawie baśni Hansa Christiana Andersena „Calineczka”. Bajka bardzo spodobała się dzieciom, które z zaciekawieniem oglądały kolejne etapy wędrówki małej dziewczynki. Spektakl wypełniony był muzyką i piosenkami, które doskonale wzbogaciły tę popularną bajkę. Na zakończenie nie zabrakło braw od dzieci którymi wyraziły podziękowanie za przygotowany dla nich spektakl.👏Tydzień z bajkami i baśniami przyniósł dużo nowych wiadomości oraz wiele radości.☺☺