Warning: ftp_nlist() expects parameter 1 to be resource, null given in /home/klient.dhosting.pl/user90/przedszkole-jedlicze.pl/public_html/wp-admin/includes/class-wp-filesystem-ftpext.php on line 420

Warning: ftp_pwd() expects parameter 1 to be resource, null given in /home/klient.dhosting.pl/user90/przedszkole-jedlicze.pl/public_html/wp-admin/includes/class-wp-filesystem-ftpext.php on line 230

Warning: ftp_pwd() expects parameter 1 to be resource, null given in /home/klient.dhosting.pl/user90/przedszkole-jedlicze.pl/public_html/wp-admin/includes/class-wp-filesystem-ftpext.php on line 230
W bajkowym parku :) – Przedszkole Niepubliczne im. św. Jana Pawła II i Matki Anny Kaworek w Jedliczu

W bajkowym parku :)

Wyruszyliśmy w cudowną podróż 😍 z bohaterami bajki „O Janku Wędrowniczku” 💁‍♀️💁‍♂️, inspirowanej wierszem wspaniałej poetki- Marii Konopnickiej, którą przedstawili dla nas uczniowie szkoły. Zwieńczeniem wspaniałej przygody w bajkowym parku 🌿🌳 były słodkie niespodzianki 🍰, tańce 🎼, malowanie twarzy i wspólna zabawa 🥰. Serdecznie dziękujemy Dyrekcji i Wychowawcom Liceum Ogólnokształcącego im. M. Konopnickiej w Jedliczu za zaproszenie, miłe niespodzianki i wspólnie spędzony czas ❤️.