Warning: ftp_nlist() expects parameter 1 to be resource, null given in /home/klient.dhosting.pl/user90/przedszkole-jedlicze.pl/public_html/wp-admin/includes/class-wp-filesystem-ftpext.php on line 420

Warning: ftp_pwd() expects parameter 1 to be resource, null given in /home/klient.dhosting.pl/user90/przedszkole-jedlicze.pl/public_html/wp-admin/includes/class-wp-filesystem-ftpext.php on line 230

Warning: ftp_pwd() expects parameter 1 to be resource, null given in /home/klient.dhosting.pl/user90/przedszkole-jedlicze.pl/public_html/wp-admin/includes/class-wp-filesystem-ftpext.php on line 230
W bibliotece :) – Przedszkole Niepubliczne im. św. Jana Pawła II i Matki Anny Kaworek w Jedliczu

W bibliotece :)

Uwielbiamy tu przychodzić 💁‍♀️💁‍♂️, bo to niezwykłe i wyjątkowe miejsce 😉 Niewielki metraż, a na regałach kilometry drogocennej wiedzy. 📖 Obcowanie z książką to nie zawsze wyłącznie czytanie czego przykładem są kolejne zajęcia w zaprzyjaźnionej Gminnej Bibliotece Publicznej im. Kaspra Wojnara w Jedliczu, podczas których Przedszkolaki z grupy Jana samodzielnie wykonały swoje zakładki do książek, a także kolorowy plakat o bibliotece. 🖌🖍 Zwieńczeniem naszej wizyty było pasowanie na „Przyjaciela Książek”. 📖❤️ Przy okazji po raz kolejny zgłębiliśmy wiedzę na temat pracy bibliotekarza. ✍️